EESTI ECO TEENUS.

Puhas vesi kvaliteetseks ja tervislikuks eluks

Joogiveesüsteemid

Joogiveesüsteemid

Kasutatakse joogivee puhastamiseks, mida saab kasutada iga päev toiduvalmistamiseks, lillede kastmiseks või lihtsalt joomiseks.

Vaata

Pöördosmoosi filtrid

Pöördosmoosi filtrid

veepuhastussüsteem on võimeline eemaldama veest raskemetalle, lupja ja muid saasteaineid.

Vaata

Süsteemist

Süsteemist

WFILTERS – on üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid, kes kasutab oma tegevuses uuenduslikke tulevikutehnoloogiaid.

Vaata

WFILTERS – kvaliteetsed veefiltriteenused

+
Küpsiste seaded
Vajalik
Need küpsised on veebisaidi toimimiseks vajalikud ja neid ei saa meie süsteemides keelata.
Funktsionaalne
Need küpsised annavad võimaluse parandada funktsionaalsust ja isikupärastamist, näiteks parandavad esitatava sisu vormingut ja vormi, määravad fondi suuruse või veebisaidi elementide asukoha. Neid võime installida meie või teised müüjad, kes pakuvad meie lehtedele manustatud teenuseid. Kui keelate need küpsised, ei tööta mõned või kõik ülaltoodud funktsioonid korralikult.
Statistiline
Need küpsised võimaldavad meil lugeda külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada veebisaidi toimivust. Näiteks esitage kategooriate kaupa enimloetud sisu. Kogu teave nendes küpsistes on koondatud ja seetõttu anonüümne. Kui keelate need küpsised, ei saa me teada, et olete meie saiti külastanud.
Reklaam
Neid küpsiseid kasutavad meie reklaamipartnerid meie veebisaidi kaudu. Need ettevõtted saavad neid kasutada teie huvide profiilide tegemiseks ja muude teie jaoks asjakohaste saitide reklaamide valimiseks. Need töötavad teie brauseri ja seadme kordumatu tuvastamisega. Kui keelate need küpsised, ei näe te meie sihitud pakkumisi erinevatel muudel saitidel.